CIOCIA/BABCIE

Ciocia Ewy – Nie znane jest jej imię, jedynie wiadome jest o niej to, że śpiewała w operze. Wiadomo, że zmarła na raka w wieku 40 lat. Ewa u niej mieszkała w Pradze (kursując między Polską, a Czechami) Lubiła piosenkę „Tam Gdzie Ty” Kiedy już była bardzo chora to powiedziała Ewie, że chciałaby, aby ona zaśpiewała ten utwór na jej pogrzebie. Ewa spełniła życzenie cioci i zaśpiewała na jej pochówku.

Babcia Ewy – Nie wiadomo o niej dużo. Jest mamą Karin Farnej. Ewa opublikowała zdjęcie z nią w grudniu 2014 roku. Większość osób na portalach społecznościowych twierdziło, że jest ona łudząco podobna do Wandy Rabczewskiej (matka Dody).

Babcia Ewy – Wiadomo, że babcia od strony taty Ewy była dolanką. Zmarła, kiedy Ewa nagrywała płytę „Virtuální” Piosenka „Břehy ve tmách” została dedykowana przez Ewę specjalnie dla niej.

ZABRANIA SIĘ KOPIOWAĆ TREŚCI TEJ STRONY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>