RODZINA

Tadeusz Farna

Tata Ewy. To on ,aż do osiemnastego roku życia ,jeździł z Ewą na wszystkie koncerty. Urodził się 28 maja 1962 roku. Ma zespół  Folkowy zwany: „Kamraci„. Od wielu lat wraz z żoną prowadzi firmę zajmującą się pośrednictwem finansowym, usługami płatniczymi i walutowymi.

Karin Farna

Mama Ewy urodziła się 14 stycznia 1969 roku w Trzyńcu. Od wielu lat wraz z mężem prowadzi firmę zajmującą się pośrednictwem finansowym, usługami płatniczymi i walutowymi. Karin również śpiewała.  Ewa jest z nią bardzo związana. Twierdzi ,że jest jej najlepszą przyjaciółką. Napisała nawet dla niej piosenkę ,która jest na płycie „(W)inna” zatytułowana- „Mamo!”(po kłótni na wakacjach). „Zarecytowałam go mamie i się w nią wtuliłam”-Zdradziła w jednym z wywiadów. W jednym z nagrań wideo zamieszczonym na Youtube Ewa zdradza: „Powala mnie głos mojej mamy”.

Adam Farna

Brat Ewy-Adam, urodził się 6 października 1995 roku. „W dzieciństwie Adam rwał mi włosy z głowy, teraz jest najukochańszym bratem”-wspomniała Ewa w jednym z wywiadów. Adam najprawdopodobniej studiuje prawo na uniwersytecie Warszawskim.

Magdalena Farna

Siostra Ewy-Magda, urodziła się 10 czerwca 2006 roku. Młodsza siostra bardzo podziwia Ewę. „Na balu, przebrała się za Ewę Farnę-Jurorkę„-Śmieję się Ewa w jednym z wywiadów. Ósmy utwór z płyty „(W)inna”-”Z napisami” został napisany przez Ewę specjalnie dla siostry. „Spytałam się ,który utwór jej się najbardziej spodobał. Odpowiedziała ,że ósmy”-Zdradza ucieszona Ewa.

Ciocia Ewy – Nie znane jest jej imię, jedynie wiadome jest o niej to, że śpiewała w operze. Wiadomo, że zmarła na raka w wieku 40 lat. Ewa u niej mieszkała w Pradze (kursując między Polską, a Czechami) Lubiła piosenkę „Tam Gdzie Ty” Kiedy już była bardzo chora to powiedziała Ewie, że chciałaby, aby ona zaśpiewała ten utwór na jej pogrzebie. Ewa spełniła życzenie cioci i zaśpiewała na jej pochówku.

Babcia Ewy – Nie wiadomo o niej dużo. Jest mamą Karin Farnej. Jest góralką. Ewa opublikowała zdjęcie z nią w grudniu 2014 roku. Większość osób na portalach społecznościowych twierdziło, że jest ona łudząco podobna do Wandy Rabczewskiej (matka Dody).

Babcia Ewy – Wiadomo, że babcia od strony taty Ewy była dolanką. Zmarła, kiedy Ewa nagrywała płytę „Virtuální” Piosenka „Břehy ve tmách” została dedykowana przez Ewę specjalnie dla niej.

ZABRANIA SIĘ KOPIOWAĆ TREŚCI TEJ STRONY!

2 myśli nt. „RODZINA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>